Fryzjer na kołach, czyli fryzjer mobilny dla Ciebie!

Bytom, Katowice i okolice

Odpowiednie cięcie to raz, ale dwa to jakość kosmetyków i farb których używamy.

W mojej ofercie znajdziesz kosmetyki najlepszej jakośći, dedykowane takim zabiegom jak keratynowe prostowanie włosów i koloryzacja. Poznaj moich ulubieńców.

Zabieg JOICO K-PAK nagradzany jest od lat w prestiżowych konkursach fryzjerskich, doceniany i wyróżniany przez redakcje magazynów beauty i fashion na całym świecie, m.in. ELLE, Harper’s Bazaar, Vanity Fair.

Zabieg Rekonstrukcji K-PAK to skuteczna metoda na odbudowę i scalenie zerwanych łańcuchów peptydowych, będących naturalnym spoiwem i stanowiących strukturę włosów.

Koloryzacja z Hmilk No Stress. Chroni, odżywia i pogrubia włosy podczas zabiegów rozjaśniania, koloryzacji, prostowania keratynowego. Sprawia że koloryzacja osiąga żywe i lśniące kolory a włosy stają się elastyczne,silnie zregenerowane i nawodnione.

Hrestore Keratyna-naturalna siła Przeznaczona do silnej odbudowy oraz regeneracji włosów Keratyna Hrestore polepsza efekty zabiegów chemicznych, procesów farbowania, rozjaśniania. Kuracja polega na ''wtłoczeniu'' preparatu przy użyciu wysokiej temperatury, tak aby wszelakie ubytki zostały wypełnione i uzupełnione keratynowym budulcem.